11.04.2022

Dr. Abdurrahman Akkuş Haseki'de

Dini Yüksek İhtisas Merkezleri Daire Başkanı Sayın Dr. Abdurrahman Akkuş, İstanbul Haseki Dini Yüksek İhtisas Merkezini ziyaret etti.

Ziyaretlerinde eğitim görevlileri ve kursiyerler ile bir araya gelen Akkuş, Akademi’ye geçiş, pandemi sonrası çalışmalar ve bazı güncel konular üzerine konferans verdi.

İstanbul Haseki Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürü Doç. Dr. Adil BOR, konferansın başında ziyaretlerinden dolayı, Dini Yüksek İhtisas Merkezleri Daire Başkanı Sayın Dr. Abdurrahman Akkuş’a teşekkür ederek takdim konuşması yaptı.

Dr. Abdurrahman Akkuş, konuşmasında özellikle Diyanet Akademi çalışmalarına değinerek mesleki bir akademi olan Akademinin ülkemize ve İslam alemine hayırlı olması temennisinde bulundu. Konuşmasının sonunda kursiyerlerden gelen soruları cevaplayan Akkuş, İstanbul Haseki Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürü Doç. Dr. Adil BOR’a, eğitim görevlilerine ve kursiyerlere teşekkür ederek başarılar diledi.

Konferans sonunda ayrıca Dr. Abdurrahman Akkuş, eğitim görevlileri ile bir araya gelerek Akademi ve İhtisas Eğitimi ile ilgili görüş alışverişinde bulundular.