21.11.2019

Sınıflar ve Kursiyer Sayıları

HASEKİ DİNİ YÜKSEK İHTİSAS MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
34. DÖNEM HAZIRLIK KURSU İSİM LİSTESİ
       
  OKUL NO   ADI SOYADI  
  1 Adem TAŞ  
  2 Ahmet Salih YILDIRIM  
  3 Bilal DEMİRKOL  
  4 Ebuzer KILIÇ  
  5 Emrullah YAYLA  
  6 Ethem YILMAZ  
  7 Eyüp CEYHAN  
  8 Fatih Mehmet SAVAŞ  
  9 Hamza ARSLAN  
  10 Hasan ZEYREK  
  11 İbrahim Celil ÖZENDİ  
  12 İsa ATAŞ  
  13 İsmail MERCİMEK  
  14 Metin ASLAN  
  15 Muhammed EKİNCİ  
  16 Muhammet Halil DEMİRBAŞ  
  17 Mustafa ARSLAN  
  18 Mustafa SOLMAZ  
  19 Recep ÜSTÜN  
  20 Yunus Emre GÖNÜLTAŞ  
  21 Ziyaeddin OĞUZ  
  22 Ayşe ÖZYURT  
  23 Bahar ULAŞKIN  
  24 Bahar Canset DÜNDAR  
  25 Betül TAŞ  
  26 Büşra ALTINDAĞ  
  27 Elif GÜNEY  
  28 Emine AVCI  
  29 Feyza ŞİMŞEK  
  30 Gamze TÜRKDOĞAN  
  31 Hatice Nur NAMAL  
  32 Meryem BULDUK YILMAZ  
  33 Nagihan TURAN  
  34 Nurdan Zeynep ÖZBAŞ  
  35 Nursena YILMAZ  
  36 Sümeyye ASA  
  37 Sümeyye BÖLÜK  
  38 Şeymanur ŞAMAT  
  39 Zehra ÇALIŞKAN  
  40 Züleyha KILIÇ  
  41 Sümeyra BİNGÖL  
  42 Kanyshaı SAPARBEKOVA  

 

HASEKİ DİNİ YÜKSEK İHTİSAS MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
35. DÖNEM İHTİSAS KURSU İSİM LİSTESİ
         
  S.NO   ADI SOYADI    
  1 Emine Alpçin GÜLMEZ    
  2 Esma ÇETİN    
  3 Esma TUNCEL    
  4 Fatma Zehra ŞENYÜZ    
  5 Gülsüm YAKAR    
  6 Hacer CİNSOY    
  7 Hacer Esma ÇAKMAK    
  8 Hatice ERKAN    
  9 Hatice KARATAŞ    
  10 Hayriye ÖZDEMİR    
  11 Macide KARAKURT    
  12 Nagihan ERBAŞ    
  13 Seher YILMAZ    
  14 Sümeyye DERİN    
  15 Tuba KAYA    
  16 Tuğba ALBAYRAK    
  17 Zeynep ÇETİN    
  18 Ahmet ORUÇ    
  19 Alaüddin ÇALIŞKAN    
  20 Ali BALABANLI    
  21 Fatih ERMİŞ    
  22 Hasan İŞLEKOĞLU    
  23 Hüseyin TAŞDEMİR    
  24 Muhammed Furkan ÖZKAN    
  25 Muhammed Yasir OKŞAR    
  26 Murat GÖKSU    
  27 Mustafa BEKTAŞ    
  28 Necmettin ACAR    
  29 Nurullah GÜNGÖRDİ    
  30 Salih DOĞANAY    
  31 Vedat EFE    
  32 Yakup ALVER    
  33 Yunus ELVANİ    
  34 Zübeyir AKSOY    
  35 Mebrure Hanife ÖZBAKIR    

 

HASEKİ DİNİ YÜKSEK İHTİSAS MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
36. DÖNEM HAZIRLIK KURSU İSİM LİSTESİ
         
  S.NO   ADI SOYADI    
  1 Ahmet Emin ZAİMOĞLU    
  2 Arif CANLI    
  3 Bilal YAZICI    
  4 Burak AYDEMİR    
  5 Faruk ÇİMEN    
  6 İsmail HERGÜL    
  7 Mehmet KOÇ    
  8 Mehmet Naci İLHAN    
  9 Muhammed Hayri ASLAN    
  10 Muhammed Recep DOĞANER    
  11 Muhammet Ali BERBER    
  12 Muhammed Mustafa BEKİROĞLU    
  13 Muhammed ŞAHİN    
  14 Mustafa AKDAĞ    
  15 Nurullah KIŞLA    
  16 Oğuzhan YAVUZ    
  17 Samet ÇETİNKAYA    
  18 Samet ÇİFTCİ    
  19 Selçuk ÜRKMEZ    
  20 Ayşe YÜKSEL    
  21 Bedriye GELİR    
  22 Belkıs KÜLÜNKOĞLU    
  23 Betül DEMİREL    
  24 Fatma YILMAZ    
  25 Kübra GÜCÜYENER    
  26 Mediha DEV    
  27 Meryem KOÇ ÖZGEN    
  28 Neslihan ÇİÇEK    
  29 Selva SUBAŞI    
  30 Yasemin IŞIK    
  31 Zeynep ERGÜL    
  32 Zilal ÖĞE    

 

 

HASEKİ DİNİ YÜKSEK İHTİSAS MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
13. DÖNEM   AŞERE/TAKRİB   KURSU İSİM LİSTESİ
           
SINIF MEVCUDU : 24 KİŞİ  
           
  SIRA NO ADI SOYADI      
  1 Abdullah GÜLLÜCE    
  2 Abdülaziz ŞEKER    
  3 Adem ÇATAL    
  4 Ali İmran COŞKUN    
  5 Emrullah TOSUN    
  6 Enes ÇUKUR    
  7 Fahreddin AYDOĞAN    
  8 Fevzi YAZICI    
  9 Hasan KARABACAKOĞLU    
  10 Hidayet TOKNAL    
  11 İrfan ORHAN    
  12 Mehmet ÖZÜDOĞRU    
  13 Mehmet Nurullah ÇAKIL    
  14 Muhammed DEMİRCİ    
  15 Muhammet Mustafa SERDAŞ    
  16 Murat SOYDAL    
  17 Mustafa KOÇYİĞİT    
  18 Mustafa BABAT    
  19 Sinan GÜLEÇ    
  20 Yakup ALTUNSOY    
  21 Yasin BEDİR    
  22 Yasin ÇÖLLÜ    
  23 Yaşar GÜLEÇ    
  24 Yüksel AKBAŞ