T.C. Diyanet İşleri Başkanlığı
HASEKİ DİNİ YÜKSEK İHTİSAS MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ

SINIFLAR

EĞİTİM FAALİYETLERİ

 

HASEKİ DİNİ YÜKSEK İHTİSAS MERKEZİ KURSİYER DAĞILIMI

KURSUN ADI

TARİHLERİ

BAY

BAYAN

TÜRKİ

29. DÖNEM İHTİSAS

01/09/14-01/03/17

17

16

4

30. DÖNEM İHTİSAS

24/08/15-24/02/18

16

14

-

31. DÖNEM İHTİSAS

19/09/16-00/00/19

16

14

-

12. DÖNEM KIRAAT

07/09/15-07/03/18

16

-

-

 

29. DÖNEM İHTİSAS BÖLÜMÜ KURSİYERLERİ

 

  ADI

SOYADI

1

Ahmet

ACAR

2

Ahmet

UYAR

3

Çelebi

GÜN

4

Gökhan

YILDIRIM

5

İsa

DEMİRKAYNAK

6

İshak

UYSAL

7

Mahmut

VANLIOĞLU

8

Mehmet

KARAASLAN

9

Murat

SELCİ

10

Mustafa

EKİN

11

Mücahit

TORGUT

12

Ömer

ÜÇÜNCÜ

13

Yaşar

GÜNGÖR

14

Yusuf

ARIKANER

15

Zübeyir

IŞIK

16

Emine

UYSAL

17

Emine Büşra

DERELİ

18

Fahriye

ERDOĞMUŞ

19

Gülsüm

SOYDAN ÇİMEN

20

Halenur

KESKİN

21

Hatice

SÜMER

22

Merve

ŞENGÜN

23

Nermin

KAHRAMAN

24

Nimet

ALKAN

25

Reyyan

ARSLAN

26

Sümeyra

GÜVENDİ

27

Yasemin

TUNÇ

28

Yasemin

TUNÇ

 

 

30. DÖNEM İHTİSAS KURSİYERLERİ

 

ADI

SOYADI

1

Abdülkerim

SEYDAOĞLU

2

Abdülmelik

KUTLUAY

3

Abdülhalim

YILMAZ

4

Ahmet

YİĞİT

5

Aydın

DEMİREL

6

Fatih

ÖZDEN

7

İlker

ÇALIŞKAN

8

İsmail

AÇAR

9

Kasım

ÇELİK

10

Kenan

ÇAKMAK

11

Mehmet

KOCAGÖZ

12

Mehmet Haşim

AKSU

13

Mehmet Salih

UÇAR

14

Murat

YILMAZ

15

Osman

DÜGER

16

Sabri

ÇAYAN

17

Ayser

ŞENYİĞİT

18

Büşra

ŞAHİN

19

Cennetiye

TOKMAK

20

Durdane

COŞKUN

21

Elif Nur

DURMUŞ

22

Fatma

ÖZTAN

23

Hacer

FINDIKLI

24

Hafize

NURDOĞAN

25

Hatice

ENGİN ERSOY

26

Hilal

TÜFEKÇİ

27

Mehtap

GÜMÜŞ

28

Özlem

KALYONCU ŞİRİN

29

Sema

ÖZBAKIŞ

30

Zehra

GÖKBULUT

31

Zeynep Betül

ARSLAN

   

 

 

 

31. DÖNEM İHTİSAS KURSİYERLERİ

 

ADI

SOYADI

1

Abdullah

BOSTAN

2

Abdul Vahit

KAMALİ

3

Âdem

ÖZDEMİR

4

Ahmet

BARAN

5

Bayram

ÖZTÜRK

6

Hamza

KÖSE

7

İbrahim

SİZGEN

8

Kazım

ATCI

9

Mahmut

DİLEK

10

Mehmet

USTA

11

Mehmet Yılmaz

ŞEKER

12

Mesut

GÜLTEPE

13

Muhammed Halit

KAYA

14

Musa

ALTUNKAYA

15

Muzaffer

CIRIK

16

Ömer

TİRYAKİ

17

Yunus

CAMADAN

18

Murat

LİV

19

Esra

BAŞ

20

Esra

İNCİ

21

Fatma

KERTEL

22

Fatma Şeyda

KATRAN

23

Halime

ÖZDEMİR

24

Hanife

MİRAN

25

Hatice

YAZICIOL

26

Havva

CEYLAN

27

Meryem

BİNGÖL

28

Nazlı

KOCADAĞ

29

Nigar

GEDİK

30

Rabia

JAMAM ARSLAN

31

Rukiye

GÜRLER

32

Samia

ERKOÇ

33

Şule

DÜNDAR

34

Vesile

RAMANLI

35

Zehra

ÖZDEMİR

36

Zeliha

GÜLLER

37

Zeynep

BÜLBÜL

38

Zeynep

KURTULUŞ

 

 

 

        

 

KIRAAT BÖLÜMÜ KURSİYERLERİ

 

  ADI

SOYADI

1

Abdullah

GÖKOĞLU

2

Ahmet Arif

AKBABA

3

Ali

ÇELİK

4

Doğan

YILMAZ

5

Ebubekir

TAŞKIN

6

Emrah

EŞİYOK

7

Enes

KAYA

8

İbrahim

ÖNGEL

9

Mehmet

CİN

10

Mehmet

TOKGÖZ

11

Mehmet Mubin

DÜZGÜN

12

Muhammed Salih

ERYİĞİT

13

Mustafa

KÖRPE

14

Olcay

TÜLÜCE

15

Salih Zeki

KAPLAN

16

Selçuk

ARSLAN

17

Yakup

BULUTLU